Volgende wedstrijd

 
Woudsend 1
 - 

 
SWZ Boso Sneek 1

Zaterdag 24 februari, 14.30 uur

Vorige wedstrijd


Espel 1
2-2


Woudsend 1

Zaterdag 17 februari, 14.30 uur

Agenda

Datum    Activiteit Aanvang
24 feb Beker JO9-2 10.00 uur
24 feb Woudsend 1 - SWZ Boso 1    14.30 uur
3 mrt Woudsend 1 - MSC Meppel 1 14.30 uur
6 mrt Fysio spreekuur 19.30 uur
10 mrt Woudsend 1- HJSC 1 14.30 uur
17 mrt Bakhuizen 1 - Woudsend 1 14.30 uur
U bevindt zich hier: HomeNieuwsTerugblik seizoen zaalvoetballers; Woudsend eindigt ondanks sterke start op de achtste plek

Terugblik seizoen zaalvoetballers; Woudsend eindigt ondanks sterke start op de achtste plek

Ook het seizoen van zaalvoetballers zit er inmiddels op. In dit verslag een korte terugblik op de laatste paar wedstrijden en op het afgelopen seizoen.

Ten tijde van het laatst geschreven verslag waren er nog zes wedstrijden te spelen en had Woudsend nog uitzicht op een vierde plek. We beginnen deze terugblik op dinsdag 28 maart. Woudsend trad aan tegen FFS. Eerder in het seizoen werd deze wedstrijd afgelast en dus stonden deze twee ploegen nu voor het eerst tegenover elkaar. In een wedstrijd waar Woudsend overheerste werd uiteindelijk een vrij gemakkelijke overwinning behaald, het werd 9-3.

Dan naar de wedstrijd Woudsend - Workum 4. Eerder dit seizoen eindigde deze wedstrijd in een flinke nederlaag voor de Woudsenders en dit zou ook nu weer gebeuren. Woudsend kon een helft goed meekomen, het ging rusten met een 2-4 stand en deed niet onder voor de Workummers. Maar, in de tweede helft schakelde Workum een tandje bij en liet het zien waarom ze dit jaar meestrijden om de titel. Na een paar goals in korte tijd gingen bij Woudsend de kopjes even naar beneden en zo liep Workum uit naar een 5-12 eindstand.

Op 26 april volgde wederom een wedstrijd tegen FFS. De teams waren ditmaal meer aan elkaar gewaagd. Het was Woudsend dat uiteindelijk kopje onder ging en met 4-3 verloor.

Dan naar de wedstrijd tegen SC Bolsward 7. Die ploeg was dit seizoen terug te vinden op de laatste plek en het wist tot zover slechts drie punten te pakken. Wegens personele problemen aan Woudsender kant werd de wedstrijd verplaatst, althans, dat was het idee. De wedstrijd werd namelijk gerapporteerd als een 3-0 nederlaag. Een opmerkelijke beslissing, ook aangezien het de eerste keer was dit seizoen dat Woudsend zich afmeldde voor een wedstrijd. De laatste gespeelde wedstrijd was tegen SC Bolsward 2 op 16 mei. In een spannende wedstrijd moest Woudsend zich uiteindelijk gewonnen geven, het verloor met 6-5.

De laatste wedstrijd van het seizoen zou plaatsvinden SDS. Echter, deze wedstrijd werd afgelast en werd ook niet meer ingehaald. Opmerkelijk is dat deze wedstrijd geheel is komen te vervallen terwijl dezelfde situatie een paar weken eerder bij Woudsend nog werd afgedaan met een 3-0 verlies. Zo kwam er plots een einde aan het seizoen.

We kunnen terugkijken op een wisselvallig seizoen. Woudsend startte het seizoen goed en het draaide zelfs enige tijd bovenin mee. Een van de hoogtepunten in deze periode was de 6-4 overwinning op Langweer, de koploper op dat moment. Maar Woudsend kende ook een aantal verliespartijen, waarbij met name de wedstrijden tegen Workum forse nederlagen opleverden. In de laatste paar wedstrijden van het seizoen was het team lang niet altijd compleet meer en zo eindigt Woudsend, toch enigszins teleurstellend, op een achtste plek. Workum 4 kroonde zich tot kampioen.

Ook het komende seizoen zullen jullie op de hoogte worden gehouden rondom de ontwikkelingen van de zaalvoetballers. Mocht je nieuwsgierig zijn naar hoe het eraan toe gaat in de zaal, kom gerust eens kijken. Thuiswedstrijden worden gespeeld in de sporthal in Balk en zullen plaatsvinden op de dinsdagavond. Ik wens iedereen een fijne zomer toe en graag tot volgend seizoen!

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

Volg ons op Twitter!

vvWoudsend Wedstrijdverslag: "Woudsend 1 begint 2018 met gelijkspel bij Espel" https://t.co/2u0DVZsk6s
vvWoudsend Woudsend JO11-1 ligt uit de beker na een 1-7 nederlaag tegen @scBolsward JO11-1
vvWoudsend Woudsend JO11-1 speelt vanavond in de beker thuis tegen @scBolsward JO11-1. Aanvang is om 18.00 uur!

Banner webshop v.v. Woudsend

Stand 5e klasse A - 2017/2018

#   Team Wed  Pt
1 SWZ Boso Sneek 11 33
2 MSC Meppel 11 25
3 HJSC  12 24
4 Boornbergum'80       11 22
5 Espel 12 17
6 Bakhuizen 13 14
7 Ens 13 14
8 Woudsend 10 11
9 Hielpen 10 11
10  IJVC 12 10
11 Blokzijl 11 9
12 Heerenveen 12 7

Bijgewerkt t/m 17-02-2018
www.voetbalnoord.nl

 

Vind ons leuk op Facebook!

Free business joomla templates