Volgende wedstrijd

 
Woudsend 1
 - 

 
Ens 1

Zaterdag 26 mei, 14.30 uur

Vorige wedstrijd


Heerenveen 1
5-2


Woudsend 1

Zaterdag 19 mei, 19.00 uur

Agenda

Datum    Activiteit Aanvang
22 mei Fysio spreekuur 19.30 uur
26 mei Woudsend 1 - Ens 1         14.30 uur
9 juni Slotdag n.n.b.
U bevindt zich hier: HomeNieuwsVV Woudsend JO13-1 boekt ruime bekeroverwinning

VV Woudsend JO13-1 boekt ruime bekeroverwinning

Na de vele regenval van de afgelopen week en de daarbij behorende afgelastingen speelde Woudsend JO13-1 afgelopen zaterdag de tweede bekerwedstrijd, wat de derde zou moeten zijn. Tegenstander was Oeverzwaluwen JO13-2. Zij hadden ook hun eerste wedstrijd verloren, dit met iets ruimere cijfers dan de thuisploeg. Zonder de tweewekelijks afwezige Sven en Robin, maar verder compleet werd er om 9.00 uur, onder prachtige omstandigheden en een nog beter veld afgetrapt.

Vanaf het begin was het duidelijk dat Woudsend veel beter was dan Oeverzwaluwen. Dit team bestaat uit allemaal eerstejaars en het is natuurlijk enorm wennen aan zo'n groot veld. Woudsend maakte goed gebruik van de onervarenheid van de tegenstander en al snel kon de 1-0 worden genoteerd. Sepp wist na goed voorbereidend werk van linksbuiten Timme de bal achter de keeper te schieten. En daarna ging het snel. Woudsend kreeg veel ruimte en liet erg goed voetbal zien. Aan de rechterkant met back Marieke, middenvelder Jet en buitenspeler Chris vond men elkaar erg makkelijk en hierdoor kon Daan in staat worden gesteld de 2-0 te maken. Diezelfde Daan maakte ook vlot de 3-0, waarna broer Chris de 4-0 scoorde, dit na een hele mooie combinatie van Timme, Sepp en Daan. Hierna was het weer Daan die de 5-0 maakte. Dat het zo vlot ging was te danken aan het feit dat de spelers prima bleven combineren i.p.v. voor eigen succes te gaan. Oeverzwaluwen kwam er de eerste helft een keer gevaarlijk uit, maar de debuterende Riemer op de laatste man, geassisteerd door voorstopper Tieme en de onvermoeibare Joey wisten het gevaar te bezweren. Voor rust wist Woudsend nog twee keer te scoren, eenmaal via Ed en nog een keer via Chris.

In de rust werden Jet en Timme gewisseld voor Jarno en Liam. Zij kwamen allebei op een andere positie te spelen dan ze gewend waren, maar zouden dit prima doen. In het begin van de tweede helft liep het even wat minder bij de thuisploeg. Het was door de wisselingen even zoeken en de combinaties liepen wat minder. Dit kwam ook omdat er nu wel wat teveel voor eigen succes werd gevoetbald. Na 10 minuten besefte men gelukkig wel dat het zo nu ging en dat er meer overgespeeld moest worden. Dat resulteerde gelijk weer in een aantal doelpunten. Daan maakte de 8-0, Sepp de 9-0, Chris de 11-0 en weer Daan de 12-0. Het publiek was inmiddels gestopt met juichen, men voelde mee met de gasten uit Koudum. De roodhemden gingen echter gewoon door met scoren. Het was Liam die de 12-0 maakte, na slim te zijn weggestuurd door Hille. Jarno probeerde het nog eens van afstand voordat wederom Ed de 13-0 maakte. Hierna kreeg Oeverzwaluwen via Siep (klasgenoot van Jarno en Lieke) nog een goede kans voor de Koudummers (een doelpunt was hun echt wel gegund), maar dankzij een enorme sprint van Tieme kreeg hij te weinig tijd om met zijn schot het Lieke lastig te maken. Het slotakkoord was voor Chris die de eindstand van 14-0 op het bord zette.

Een goede wedstrijd van Woudsend kant, er werd deze ochtend prima gevoetbald. Of de laatste bekerwedstrijd nog word gespeeld is even een vraag. Aankomende zaterdag begint de competitie al en de JO13-1 is al kansloos voor de tweede ronde. In ieder geval begint de competitie in Sneek waar om 10.00 wordt afgetrapt tegen LSC.

Reacties   

 
0 #1 Tjitske 17-09-2017 10:07
Leuk verslag Roel.
Citeer
 

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

Volg ons op Twitter!

vvWoudsend Woudsend 2 wint met 7-1 van Balk 3! De doelpunten kwamen van Bjentsje (2x), Baba, BD, Hiemie, Juul en Klaasje.
9h
vvWoudsend Woudsend JO9-3 versloeg @ONSSneek JO9-3 met maar liefst 15-1. Bekijk de foto's in het fotoalbum op onze site of via… https://t.co/BgQoF4mOjN
vvWoudsend Bekijk hier alle uitslagen en standen na de resultaten van vandaag: https://t.co/eNbz5rTxsd

Banner webshop v.v. Woudsend

Stand 5e klasse A - 2017/2018

#   Team Wed  Pt
1 SWZ Boso Sneek 19 57
2 MSC Meppel 19 46  
3 HJSC 19 33  
4 Boornbergum'80       19 30  
5 IJVC 20 26  
6 Heerenveen 20 26  
7 Espel 19 21  
8 Ens 19 19  
9 Bakhuizen 20 17  
10 Blokzijl 19 15  
11 Woudsend 19 14  

Bijgewerkt t/m 19-05-2018
www.voetbalnoord.nl

 

Vind ons leuk op Facebook!

Free business joomla templates