Volgende wedstrijd

 
Woudsend 1
 - 

 
MSC Meppel 1

Zaterdag 3 maart, 14.30 uur

Vorige wedstrijd


Sleat 1
4-3


Woudsend 1

Zaterdag 24 februari, 14.30 uur

Agenda

Datum    Activiteit Aanvang
3 mrt Woudsend 1 - MSC Meppel 1 14.30 uur
6 mrt Fysio spreekuur 19.30 uur
10 mrt Woudsend 1- HJSC 1 14.30 uur
17 mrt Bakhuizen 1 - Woudsend 1 14.30 uur
U bevindt zich hier: HomeNieuwsWoudsend 1 lijdt hoopgevende nederlaag bij Boornbergum

Woudsend 1 lijdt hoopgevende nederlaag bij Boornbergum

25 november 2017, na twee zaterdagen zonder voetbal door de slechte weersomstandigheden werd het wel weer eens tijd voor een wedstrijdje. Deze middag mocht Woudsend op bezoek bij Boornbergum '80, dit jaar nieuw in de vijfde klasse A. Boornbergum wist van de 7 gespeelde wedstrijden al 6 te winnen en was daarmee de nummer drie van de competitie. Voor Woudsend zag het er allemaal soberder uit, met slechts 1 overwinning, 1 gelijkspel en 4 nederlagen. Het werd daarom weer eens tijd voor punten.

De eerste minuten was het duidelijk weer even wennen voor Woudsend. Ook het zware veld hielp niet mee. Toch kwam Woudsend deze fase goed door en kon het Boornbergum steeds meer van het doel afhouden. Gaandeweg ging Woudsend het initiatief nemen en dat werd veelal beantwoord met counters van de thuisploeg. Beide teams kregen kansen, maar waren te gehaast in de afronding. Woudsend voetbalde naar behoren en kreeg de uitgelezen mogelijkheid deze eerste helft te bekronen met een voorsprong. Een duidelijke overtreding op Richard Hiemstra binnen het strafschopgebied leverde namelijk een penalty op. De inzet van Julian van der Vegt werd echter gekeerd door de doelman.

De tweede helft was het Boornbergum dat wel heel snel kon juichen. Na drie passes vanaf de aftrap belandde de bal op het middenveld bij Ruurd Sijtsma die prachtig en doeltreffend uithaalde van ruim 30 meter, 1-0. Een domper voor Woudsend dat vervolgens meer onder druk kwam te staan. Woudsend kreeg in deze fase zelf ook goede kansen, maar het was Boornbergum dat op 2-0 kwam. Bij Woudsend mislukte (blijkbaar) de buitenspelval dat resulteerde in een niet te missen kans voor Willem Lindeboom. Het werd er niet gemakkelijker op, zeker niet toen Richard Hiemstra in een tijdsbestek van anderhalve minuut een keer geel en rood pakte. Met twee verse krachten werd jacht gemaakt op de aansluitingstreffer, maar opnieuw raakte Woudsend een speler kwijt: Klaas de Jong kreeg zijn tweede gele kaart na een sliding op de bal. Met negen man werd er wederom het een en ander omgezet, maar dat zorgde er wel voor dat Boornbergum in de toom werd gehouden. Woudsend mocht zelfs nog aan aanvallen denken. In de 91e minuut leverde een inzet van Ronald Rijpkema de 2-1 op, na een afgeslagen vrije trap. Er was vervolgens te weinig tijd om nog voor een stuntje te zorgen.

Woudsend kon ondanks de nederlaag met een tevreden gevoel terugkijken op de wedstrijd. Bij vlagen werd er goed gevoetbald en aan strijd ontbrak het deze middag ook niet, zeker niet toen Woudsend met twee man minder stond. De kansen worden gewoonweg nog niet voldoende verzilverd. Zodra dat gebeurt, volgen ook de punten.

Komende zaterdag staat de thuiswedstrijd tegen VV Heerenveen op het programma.

* Opstelling Woudsend: Pieter de Vries; Arjan Reekers [C], Jelmer Gerbrandy, Redmer Zondervan, Wytse de Vries; Richard Hiemstra, Klaas de Jong, Jan Derk de Vries (Douwe de Vries '61); Ronald Rijpkema, Julian van der Vegt, Nico Posthuma (Jorik Postma '72)

* Doelpuntenmakers:
1-0: Ruurd Sijtsma ('46)
2-0: Willem Lindeboom ('58)
2-1: Ronald Rijpkema ('90+1)

* Bijzonderheden:
- Julian van der Vegt mist penalty ('45)
- Rode kaarten voor Richard Hiemstra ('59) en Klaas de Jong ('74 – 2x geel)

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

Volg ons op Twitter!

vvWoudsend Afgelopen. Woudsend 1 verliest met 4-3 van vierdeklasser Sleat 1. Doelpunten: Julian van der Vegt, Leo Visser en Jo… https://t.co/6R5N3QeiJU
vvWoudsend Penalty Sleat diep in blessuretijd. Wibout Reekers redt prima! #slewou
vvWoudsend Goal 4-3! Jorik Postma schiet prima raak uit een dito voorzet van Arjan Reekers. #slewou

Banner webshop v.v. Woudsend

Stand 5e klasse A - 2017/2018

#   Team Wed  Pt
1 SWZ Boso Sneek 11 33
2 MSC Meppel 11 25
3 HJSC  12 24
4 Boornbergum'80       11 22
5 Espel 12 17
6 Bakhuizen 13 14
7 Ens 13 14
8 Woudsend 10 11
9 Hielpen 10 11
10  IJVC 12 10
11 Blokzijl 11 9
12 Heerenveen 12 7

Bijgewerkt t/m 17-02-2018
www.voetbalnoord.nl

 

Vind ons leuk op Facebook!

Free business joomla templates