Volgende wedstrijd

 
Woudsend 1
 - 

 
Boornbergum 1

Zaterdag 24 maart, 14.30 uur

Vorige wedstrijd


Bakhuizen 1
0-2


Woudsend 1

Zaterdag 17 maart, 14.30 uur

Agenda

Datum    Activiteit Aanvang
20 mrt Fysio spreekuur 19.30 uur
24 mrt Woudsend 1 - B'bergum 1   14.30 uur
31 mrt Woudsend 1 - MSC 1 14.30 uur
7 apr Woudsend 1 - IJVC 1 14.30 uur
14 apr Blokzijl 1 - Woudsend 1 14.30 uur
21 apr SWZ 1 - Woudsend 1 15.00 uur
U bevindt zich hier: HomeNieuwsWoudsend 1 begint 2018 met gelijkspel bij Espel

Woudsend 1 begint 2018 met gelijkspel bij Espel

17 februari 2018, eindelijk mochten de spelers van Woudsend 1 weer echt los. Na diverse oefenwedstrijden kon er de afgelopen twee zaterdagen niet worden gespeeld door vorst en de vele regen. De competitie werd hervat met een traditiegetrouw lastige uitwedstrijd tegen Espel. Nog nooit wist Woudsend daar te winnen en elk jaar roept men dat het toch een keer moet gebeuren. Woudsend zou dit keer erg dicht bij een driepunter komen, maar gaf haar voorsprong toch weer weg. Eerder dit seizoen won Espel met maar liefst 1-4, dus Woudsend had wat goed te maken.

De eerste helft begon met twee ploegen die gelijkwaardig aan elkaar waren. Woudsend ging goed mee in de strijd, dat Espel eigenlijk altijd weet op te brengen. Tot goede kansen leidde het nog niet, maar Woudsend voetbalde bij vlagen aardig zover dat mogelijk was. Het was Espel dat deze middag als eerste op voorsprong kwam: doelman Pieter de Vries liet ongelukkig de bal los en vervolgens was het een koud kunstje om de bal in het doel te werken, 1-0. Woudsend ging in de achtervolging en had voor rust eigenlijk op gelijke hoogte moeten komen. Eerdere kansen werden al niet verzilverd, maar de grootste mogelijkheid was toch wel voor Leo Visser, maar na een mooie één-twee raakte hij de paal.

Na de rust stelde Woudsend snel orde op zaken, want binnen vijf minuten lag de gelijkmaker in het netje. Douwe de Vries schoot een vrije trap van 25 meter prachtig in de verre hoek buiten het bereik van de doelman, 1-1. Woudsend startte dus goed, maar had zomaar weer op achterstand kunnen komen. Snel na de aftrap had Espel recht op een penalty, maar deze werd mooi gepareerd door Pieter de Vries. Dat deed Woudsend even goed en weer enkele minuten later kwam Woudsend op voorsprong. Douwe de Vries zette knap voor en Boy Wouda kopte geweldig binnen voor de 1-2. Espel was aan zet, maar Woudsend had de wedstrijd kunnen beslissen. Invaller Bennie Postma raakte bijvoorbeeld nog de paal. Dat liet het dus na en Espel drong meer en meer aan. In de slotfase ging het ongelukkig mis voor Woudsend: een schot vanaf de zijkant op doel leek gekeerd te worden door verdediger Arjan Reekers, maar hij werkte de bal in eigen doel, 2-2. In de slotminuten was zowel Espel als Woudsend nog eenmaal dicht bij een winnende treffer, maar beide schoten gingen net naast.

Woudsend had gezien het wedstrijdbeeld zeker kunnen winnen, maar 2-2 op bezoek bij deze ploeg is nog steeds een keurig resultaat. Toch blijven de ongelukkige tegendoelpunten in het achterhoofd zitten. Aan inzet heeft het deze middag in ieder geval niet gelegen. Met 11 punten uit 10 gespeelde wedstrijden staat Woudsend op de achtste plaats.

Komende zaterdag staat de thuiswedstrijd tegen koploper SWZ Boso Sneek ZM1 op het programma.

* Opstelling Woudsend: Pieter de Vries; Arjan Reekers, Jelmer Gerbrandy, Klaas de Jong, Wytse de Vries; Douwe de Vries (Bennie Postma '69), Leo Visser [C], Jorik Postma; Ingele Bouwma, Ronald Rijpkema, Boy Wouda (Richard Hiemstra '67)

* Doelpuntenmakers:
1-0: Espel ('20)
1-1: Douwe de Vries ('49)
1-2: Boy Wouda ('55)
2-2: Eigen doelpunt ('83)

* Bijz.: Espel mist penalty ('51)

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

Volg ons op Twitter!

vvWoudsend Door de 0-2 overwinning in Bakhuizen klimt Woudsend van de 8e naar de 5e plaats in de 5e klasse A! https://t.co/RvTl65OWp0
vvWoudsend Afgelopen! Woudsend 1 wint in een ijzig koud Bakhuizen met 0-2. #bakwou
vvWoudsend DOELPUNT WOUDSEND 0-2. Sven Sybesma schiet raak na een prima pass van Leo Visser. #bakwou

Banner webshop v.v. Woudsend

Stand 5e klasse A - 2017/2018

#   Team Wed  Pt
1 SWZ Boso Sneek 12 36
2 MSC Meppel 12 30
3 HJSC  12 24
4 Boornbergum'80       11 22
5 Woudsend 12 14
6 Espel 12 14
7 Bakhuizen 14 14
8 Ens 14 14
9 IJVC 12 12
10 Heerenveen 12 9
11 Blokzijl 13 7

Bijgewerkt t/m 17-03-2018
www.voetbalnoord.nl

 

Vind ons leuk op Facebook!

Free business joomla templates