Volgende wedstrijd

 
Woudsend 1
 - 

 
Ens 1

Zaterdag 26 mei, 14.30 uur

Vorige wedstrijd


Heerenveen 1
5-2


Woudsend 1

Zaterdag 19 mei, 19.00 uur

Agenda

Datum    Activiteit Aanvang
22 mei Fysio spreekuur 19.30 uur
26 mei Woudsend 1 - Ens 1         14.30 uur
9 juni Slotdag n.n.b.
U bevindt zich hier: HomeNieuwsWoudsend 1 opnieuw hard onderuit tegen kampioen SWZ

Woudsend 1 opnieuw hard onderuit tegen kampioen SWZ

Donderdag 3 mei, nog drie wedstrijden en dan zat het seizoen erop. Net als twee weken terug was deze avond Sneek Wit Zwart de tegenstander. In Sneek werd het 9-0 en vorige week werd SWZ kampioen. Zou de kampioen het iets rustiger aan gaan doen? Woudsend was vooraf natuurlijk al kansloos, maar wilde de score wel zo laag mogelijk houden. De ploeg ging dan ook iets defensiever spelen.

De eerste helft was het SWZ dat aandrong en Woudsend dat met man en macht probeerde te verdedigen. Dat ging de ploeg redelijk af. Aanvallend kon Woudsend niks brengen, dus was het te hopen dat het lang 0-0 zou blijven. Halverwege de eerste helft kwam SWZ toch op voorsprong: een vrije trap werd nog gekeerd door Jurjen de Jong, maar in de rebound was Age Hains Boersma hem de baas, 0-1. De ban leek gebroken, maar toch kon Woudsend weer aardig stand houden. Met 0-1 de rust op zoeken zou toch niet verkeerd zijn, maar op slag van rust kregen de bezoekers een penalty na een lichte overtreding. Tim Posthuma schoot ditmaal raak en zorgde voor de 0-2.

De tweede helft wilde SWZ nog verder naar voren drukken en dat ging in eerste instantie nog goed voor Woudsend, maar in amper zeven minuten tijd kreeg het toch drie doelpunten om de oren, 0-5. De organisatie was even een paar tellen verdwenen en de ploeg werd direct hard afgestraft. Toen er even later ook nog een eigen doelpunt werd gemaakt, leek Woudsend haar borst nat te mogen maken voor de laatste twintig minuten. Gelukkig bleef de schade beperkt tot nog één rake kopbal uit een van de vele corners. Eindstand 0-7.

Opnieuw een kansloze missie voor Woudsend, maar dat was vooraf bekend. Het is te hopen dat Woudsend zich nog kan opladen voor de laatste twee competitiewedstrijden tegen Heerenveen en Ens, zodat de laatste plek misschien nog overgedragen kan worden.

Komende zaterdag is Woudsend vrij, maar op zaterdag 19 mei wordt de uitwedstrijd bij Heerenveen gespeeld. Een week later volgt dan nog de thuiswedstrijd tegen Ens.

* Opstelling Woudsend: Jurjen de Jong; Arjan Reekers, Jelmer Gerbrandy, Leo Visser [C], Redmer Zondervan, Wytse de Vries (Bennie Postma ’62); Xander van der Vegt, Jan Derk de Vries, Sven Nagelhout (Richard Hiemstra ’62), Klaas de Jong; Ingele Bouwma (Sven Sybesma ’62)

* Doelpuntenmakers:
0-1: Age Hains Boersma (’23)
0-2: Tim Posthuma (’43/pen)
0-3: Freerk de Jong (’54)
0-4: Freerk de Jong (’57)
0-5: Justin Rienks (’60)
0-6: Eigen doelpunt (’71)
0-7: Age Hains Boersma (’84)

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

Volg ons op Twitter!

vvWoudsend Woudsend 2 wint met 7-1 van Balk 3! De doelpunten kwamen van Bjentsje (2x), Baba, BD, Hiemie, Juul en Klaasje.
10h
vvWoudsend Woudsend JO9-3 versloeg @ONSSneek JO9-3 met maar liefst 15-1. Bekijk de foto's in het fotoalbum op onze site of via… https://t.co/BgQoF4mOjN
vvWoudsend Bekijk hier alle uitslagen en standen na de resultaten van vandaag: https://t.co/eNbz5rTxsd

Banner webshop v.v. Woudsend

Stand 5e klasse A - 2017/2018

#   Team Wed  Pt
1 SWZ Boso Sneek 19 57
2 MSC Meppel 19 46  
3 HJSC 19 33  
4 Boornbergum'80       19 30  
5 IJVC 20 26  
6 Heerenveen 20 26  
7 Espel 19 21  
8 Ens 19 19  
9 Bakhuizen 20 17  
10 Blokzijl 19 15  
11 Woudsend 19 14  

Bijgewerkt t/m 19-05-2018
www.voetbalnoord.nl

 

Vind ons leuk op Facebook!

Free business joomla templates